Jaka jest różnica między poradnictwem a psychoterapią?

Każda sesja trwa 50 minut, a opłata za jedną sesję wynosi 80 euro. Dla studentów i osób, które obecnie nie mają pracy, Istnieje możliwość obniżenia opłat. Dla par każda sesja trwa 1,5 godziny, chyba że uzgodniono inaczej, a opłata za jedną sesję wynosi 120 euro.

Sesje muszą zostać anulowane w ciągu 24-godzinnego powiadomienia, a sesje anulowane później nadal będą płatne.
Jeśli spóźnisz się na sesję, czas zostanie odjęty od czasu sesji. gabinet psychoterapii kielce.

Niezależnie od tego, czy jesteś stałym rezydentem, czy niedawno przybyłeś, ty lub Twoja rodzina może czasami utrudniać życie. Możesz napotkać nowe problemy lub odkryć, że stare problemy pojawiają się ponownie. Sytuacje, z którymi można sobie poradzić wcześniej, wydają się teraz zbyt trudne. W takich momentach warto porozmawiać z profesjonalistą w języku angielskim.

ICS zapewnia pomoc psychologiczną, edukacyjną i psychiatryczną społeczności anglojęzycznej. Wszyscy członkowie ICS są wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie zdrowia psychicznego i biegle posługują się dwoma językami-francuskim i angielskim. Naszym celem w ICS jest pomoc ludziom w znalezieniu środków do badań i rozwiązywania problemów, które sprawiają, że życie jest mniej satysfakcjonujące.